misja_baner1banner_jelito_cozl
Aneta Góźdź - Pawłasek laureatką Konkursu "Pielęgniarka Roku 2016"
pawlasek Pielęgniarka Oddziałowa Izby Przyjęć COZL, Pani Aneta Góźdź - Pawłasek, zajęła I miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie "Pielęgniarka Roku 2016" organizowanym przez Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie. W konkursie brały udział również panie Alicja Tchórz oraz mgr Agata Pietraszek pielęgniarki Izby Przyjęć COZL.

Celem Konkursu jest promocja zawodu pielęgniarki poprzez liderów, osoby o najlepszym przygotowaniu zawodowym, zaangażowanych w działalność na rzecz rozwoju zawodu.

Wręczenie wyróżnień laureatom II etapu Konkursu odbyło się w SPSK4 w Lublinie w dniu 13 stycznia 2017 roku. Konkurs składa się z 3 etapów. Finalny III etap eliminacji będzie polegał na przygotowaniu własnego projektu wystąpienia w temacie: „Bezpieczna pielęgniarka = bezpieczny pacjent " i odbędzie się w dniach 29-30 marca w Warszawie.

Gratulujemy wszystkim Paniom, życząc wytrwałej pracy, dalszych sukcesów oraz powodzenia w życiu osobistym.Aneta Góźdź - Pawłasek

Pielęgniarka Oddziałowa Izby Przyjęć COZL

Od 15 lat wykonuje pracę pielęgniarki. Swoją karierę zawodową rozpoczynała w Oddziale Intensywnej Terapii SPZOZ w Krasnymstawie. W 2009 roku uzyskała specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa ratunkowego, w 2013 roku ukończyła studia licencjackie na WSEI w Lublinie na kierunku pielęgniarstwo, a od 2015 roku na tej samej uczelni kontynuuje studia na poziomie magisterskim. Od 2012 roku pełniła funkcję pielęgniarki oddziałowej w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym SPZOZ w Krasnymstawie. W COZL pracuje od 2015 roku i jako pielęgniarka oddziałowa organizuje pracę personelu w Izbie Przyjęć.

Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach, systematycznie pogłębia własną wiedzę i podnosi kwalifikacje. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego. W 2009 i 2011 roku brała udział w Konkursie na "Pielęgniarkę Roku".
W pracy cechuje ją otwartość, troskliwość, odpowiedzialność, wyrozumiałość oraz profesjonalizm.

Prywatnie interesuje się sztuką, jej pasja to haft krzyżykowy. Uwielbia prace w ogrodzie, pasjonuje się ziołolecznictwem. Nie wyobraża sobie życia bez podróży, muzyki i dobrego filmu. Ulubiony gatunek filmów to horrory. Do poduszki czyta książki z dziedziny psychologii albo o tematyce sensacyjnej. Oprac. MK