misja_baner1banner_jelito_cozl
DIAGNOSTYKA W POSTĘPOWANIU ONKOLOGICZNYM - GORĄCE TEMATY 2017 - ZAPROSZENIE
Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu serdecznie zaprasza do udziału w Konferencji "Diagnostyka w postępowaniu onkologicznym - gorące tematy 2017 r.", która odbędzie się w dniach 23-24 marca 2017 r. 

Konferencja realizowana jest w ramach projektu „Wielkopolska Onkologia". Jednym ze znamienitych prelegentów będzie Lucian R. Chirieac MD Associate Professor of Pathology Harvard Medical School.

Współczesna diagnostyka onkologiczna właściwie nie potrafi już obyć się bez technologii komputerowej, oceny patomorfologicznej oraz odpowiedniej komunikacji z pacjentem. Spotkanie będzie okazją do poznania i omówienia najnowszych metod diagnostyki obrazowej, patomorfologicznej oraz endoskopowej w oparciu o prezentację przypadków klinicznych osób chorych na nowotwory. Podczas spotkania poruszony zostanie często pomijany aspekt komunikacji między pacjentem a personelem szpitala. Konferencja będzie doskonałą okazją do pogłębienia dotychczasowej wiedzy z zagadnień diagnostyki onkologicznej.
Konferencja oferuje kompleksowe omówienie tematów związanych z:

  • nowoczesną diagnostyką onkologiczną w leczeniu nowotworów - panel dla diagnostów laboratoryjnych,
  • diagnostyką obrazową i zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań w profilaktyce i leczeniu onkologicznym - panel dla lekarzy rodzinnych, pulmonologów, internistów, onkologów, techników, radiologów,
  • diagnostyką patomorfologiczną - panel dla histopatologów pulmonologicznych, pulmonologów, onkologów pulmonologicznych,
  • psychoonkologią i komunikacją - panel dla lekarzy, pielęgniarek, psychologów, kadr związanych z obsługą pacjenta.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Rejestracja przez formularz zgłoszeniowy: www.wielkopolskaonkologia.pl/konferencja2017