Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego informuje, iż w dniu 14 maja 2023 r. organizowane jest wydarzenie plenerowe w Janowie Lubelskim w ramach X edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich
(DOFE ) .

  • Organizowany w Janowie Lubelskim finał DOFE będzie wydarzeniem pełnym różnorodnych atrakcji. Przedstawieni zostaną beneficjenci, którzy skorzystali z możliwości dofinansowania z Funduszy Europejskich, a także przybliżone zostaną projekty oraz inwestycje powstałe dzięki wsparciu środków z Unii Europejskiej. Wydarzenie ma na celu zwiększenie świadomości mieszkańców regionu w kontekście korzyści płynących z efektów wdrażania FE.
  • W ramach imprezy atrakcje na terenie Zoom Natury będą bezpłatne tj. wejście do Parku Rekreacji, zwiedzanie Laboratoriów Wiedzy i korzystanie z Parku Kreatywnego oraz wszystkie warsztaty. Ponadto na uczestników czekać będą: konkursy z nagrodami, gry i zabawy dla najmłodszych, stoiska beneficjentów i ekspertów Funduszy Europejskich oraz występy podopiecznych Janowskiego Ośrodka Kultury i Teatru Muzycznego w Lublinie.
  • Całość imprezy zakończą koncerty gwiazd: zespołu LemON (godz. 18:00 ) i Kamila Bednarka (godz. 19:30 ) oraz pokaz laserowy.
  • Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00 (wejście na teren Zoom Natury oraz rozpoczęcie atrakcji ) .
  • Oficjalne otwarcie finałowej X Jubileuszowej edycji DOFE przez Pana Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego zaplanowane jest na godz. 14:00.
  • Szczegóły na temat wydarzenia dostępne są na stronie www.funduszeUE.lubelskie.pl

DOFE Lubelskie plakat Janów Lubelski 14 maja