ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ ПАЦІЄНТІВ (які не мають права на безкоштовне медичне обслуговування)

Для того, щоб розпочати лікування в Онкологічному центрі Люблінської землі ім. Св.  Яна з Дуклі (ОЦЛЗ), іноземні пацієнти (особи, що не мають права на безкоштовне медичне обслуговування), повинні звернутися у загальну реєстратуру ОЦЛЗ з понеділка по п'ятницю з 07.00 до 18.00 або в приймальне відділення лікарні (24 год.).

Працівник реєстратури або приймального відділення поінформує про можливості отримання послуг, вказуючи доступну дату (із врахуванням, у першу чергу, осіб, що мають право на безкоштовне медичне обслуговування та зареєстровані у реєстрі очікування на медичні послуги в ОЦЛЗ) і вартість таких послуг відповідно до діючого прейскуранта для пацієнтів, які не мають права на безкоштовне медичне обслуговування.

Детальну інформацію про загальні умови прийому та лікування надає Відділ медичної статистики за тел.: 81 454 1754.

Ціни на консультації й обстеження для пацієнтів, які не мають права на безкоштовне медичне обслуговування, подані на сайті www.cozl.pl у вкладці для пацієнта.

Інформація про ОЦЛЗ

 Онкологічний центр Люблінської землі ім. Св.  Яна з Дуклі у Любліні -це найбільша онкологічна лікарня у Люблінському воєводстві та єдиний, повнопрофільний, високоспеціалізований онкологічний центр як у Люблінському воєводстві, так і в Східній Польщі.

Отримане у 2016 році свідоцтво про акредитацію є підтвердженням відповідності вимогам високої якості в догляді за онкологічними хворими. Окрім лікування онкологічних захворювань Центр займається науковою, освітньою та профілактичною діяльністю. Тут також проводяться клінічні дослідження. Лікування пацієнтів здійснюється висококваліфікованими фахівцями з використанням спеціалізованого обладнання.

ОЦЛЗ надає медичні послуги в області: клінічної онкології, загальної онкології, гематоонкології, імунології, променевої терапії, брахітерапії, онкологічної хірургії, хірургії шлунково-кишкового тракту, гінекологічної хірургії, реконструктивної хірургії, анестезіології та інтенсивної терапії, візуальної діагностики, ендоскопії шлунково-кишкового тракту, проктостомії, онкологічної гінекології, онкологічної оториноларингології, знеболювання, генетичних досліджень, офтальмології, ендокринології, гастроентерології, онкологічної урології, онкологічної ортопедії, аудіології, фоніатрії, профілактики онкологічних захворювань, реабілітації, паліативної допомоги, тривалого сестринського догляду, психології та клінічної психології.

В ОЦЛЗ функціонує 13 відділень, в тому числі: анестезіології та інтенсивної терапії, загальної хірургії, онкологічної хірургії, травматологічно-ортопедичної хірургії, два відділення онкологічної гінекології, гематології, клінічної імунології, клінічної онкології, оториноларингологічне, два відділення радіотерапії, урологічне та операційний блок з 7 операційними залами та центральною стерилізацією.

В даний час у лікарні пацієнти лікуються на 284 стаціонарних ліжкомісцях та 19 ліжкомісцях денного стаціонару.  Пацієнти мають у своєму розпорядженні безпечні та комфортні 1-, 2-, 3-місні палати з окремими ванними кімнатами.

Правильна оцінка стану здоров'я й ефективна терапія вимагають точної візуальної, лабораторної та гістопатологічної діагностики. Повністю обладнана Лабораторія візуальної діагностики ОЦЛЗ включає в себе: кабінет загальної рентгенодіагностики, кабінет мамографії, кабінет УЗД, кабінет КТ і кабінет МРТ.

Медична діагностична лабораторія ОЦЛЗ пропонує широкий асортимент базових і спеціалізованих обстежень в області: гематології, гемостазу, загальної аналітики, біохімії, серології, трансфузіології, гормональної діагностики, онкологічної діагностики, імунологічної, вірусологічної та мікробіологічнолї діагностики. Лабораторія пухлинної патології, що функціонує в рамках ОЦЛЗ, проводить повну гістопатологічну, цитологічну (тонкоголкова аспіраційна пункційна біопсія), гісто- та  імуногістохімічну діагностику.

В рамах Відділення променевої терапії та Відділення брахітерапії Онкологічний центр в даний час має у своєму розпорядженні наступне радіотерапевтичне обладнання :  високоенергетичні акселератори з опцією IMRT, IGRT, EPID; симулятори; КТ для планування з опцією віртуальної симуляції; апарат для HDR брахітерапії; апарат для HDR брахітерапії в умовах операційного залу з КТ; системи планування 3D/IMRT/SRS/Brachy. 

В ОЦЛЗ  проводиться  хіміотерапія, стандартна  і нестандартна хіміоіммунотерапія, а також високоспеціалізовані терапевтичні програми. 

З середини 2015 року ОЦЛЗ в рамках Відділення гематології проводить комплексну діагностику та лікування пацієнтів, які потребують госпіталізації та лікування онкологічних захворювань кровотворної і лімфатичної систем, гострої та хронічної лейкемій, лімфоми Ходжкіна,неходжкінської лімфоми, множинної мієломи та інших доброякісних захворювань кровотворної системи і геморагічних діатез , які потребують госпіталізації і лікування.

Злоякісні пухлини- це зростаюча проблема в охороні здоров'я, що стосується соціальних і економічних сфер як у Польщі, так і всьому світі. Це означає необхідність забезпечення комплексного медичного обслуговування, що надається ОЦЛЗ.