apel 1a
Informacja Dyrektora
Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli dotycząca pracy Centrum w dniu 6 stycznia 2021 roku
- Święto Trzech Króli.

tło wybrane

  

Osocze na wagę złota w walce z COVID-19.Może uratować życie.

apel 1a
Informacja Dyrektora
Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli dotycząca pracy Szpitala w okresie
od 21 grudnia 2020r. do 3 stycznia 2021r.

osocze001
Apelujemy o oddawanie osocza.

Wśród personelu Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli również mieliśmy przypadki zachorowań na COVID-19. Teraz pracownicy oddają osocze. Bądźmy solidarni. Razem możemy zdziałać więcej.

apel 1a
Szanowni Państwo, Drodzy Pacjenci, Apelujemy o zgłaszanie się na badania profilaktyczne i nieprzerywanie leczenia onkologicznego.
Pandemia koronawirusa nie może być przesłanką zaniedbania leczenia onkologicznego. Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli czeka na Pacjentów już zdiagnozowanych i będących w trakcie leczenia oraz o zgłaszanie się do naszej placówki w przypadku podejrzenia nowotworu. COZL zapewnia kompleksowe leczenie nowotworów i badania diagnostyczne.

informacja dyrektora
Kochani Pacjenci, proszę o zakładanie maseczek przy wejściu do budynków naszego Centrum a zdejmowanie dopiero po wyjściu z Centrum.
Prośba ta nie dotyczy Pacjentów ze znaczną niewydolnością oddechową. Maseczki należy mieć założone w poczekalniach, pobieralni krwi, w Zakładzie Radiologii czy przy przejściach korytarzami.

PAŹDZIERNIK 2020 1
Październik już od 1985 roku jest miesiącem walki z rakiem. Dnia 4 października obchodzony jest Światowy Dzień Onkologii. Tego dnia uwagę poświęca się profilaktyce nowotworów, ale istotne jest również zwrócenie uwagi na codzienne problemy osób zmagających się z chorobą.