logo marszSzanowni Państwo Serdecznie zapraszamy do udziału w Marszu Różowej Wstążki, który odbędzie się 27 września 2019r. w Lublinie. Wydarzenie to organizowane jest po raz 22 i cieszy się ogromną popularnością społeczności skupionej wokół Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej, Lubelskiego Stowarzyszenia Amazonek oraz instytucji i organizacji działających na rzecz wspólnego celu, jakim jest zdrowie kobiet.

front layout szkolenie dla pacjentow głównySzanowni Państwo zapraszamy na kolejny cykl szkoleń dla Pacjentów i rodzin, który rozpocznie się w październiku 2019 r. Harmonogram spotkań obejmuje 2 i 4 czwartek miesiąca. Szczegółowe informacje uzyskają Państwo we wrześniu. Będą one umieszczone na plakatach w widocznych miejscach na terenie całego Szpitala. Szkolenia obejmują spotkania z psychoonkologiem, lekarzem ds. leczenia żywieniowego, dietetykiem, pielęgniarkami z oddziałów radioterapii, chemioterapii i lekarzem kardiologiem. Zachęcamy do zgłaszania propozycji szkoleń, w których Państwo chętnie wzięliby udział. Do zobaczenia.

2019 Bilan 27 06 frontSzanowni Państwo, Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli zaprasza pacjentów z rodzinami na wykład pt.: "Chemioterapia. Co na to serce?", który odbędzie się 27 czerwca (czwartek) 2019 r. o godz. 15.00 (stołówka szpitalna, budynek 4, parter). Spotkanie poprowadzi Koordynator Izby Przyjęć COZL, internista i kardiolog dr n. med. Andrzej Biłan. Serdecznie zapraszamy

2019 plakat psycholog 13 06 frontSzanowni Państwo, zapraszamy na wykład "Gdy w rodzinie pojawia się choroba nowotworowa", który poprowadzi psychoonkolog Pani Agnieszka Plottke. Wykład odbędzie się 13 czerwca 2019 r. (czwartek) o godz. 15.00 w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli (bud. 4, parter, stołówka szpitalna) w ramach cyklicznych wykładów poświęconych problematyce osób zmagających się z chorobą nowotworową "Wygraj z rakiem - szkolenia dla pacjentów i ich rodzin".

Plakat Czerniak 2019BZapraszamy Państwa na Dzień Otwartych Drzwi
w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli poświęcony profilaktyce Czerniaka Skóry i Błon Śluzowych.

25 maja 2019 r. od godz. 9:00 do 14:00.
W programie dnia badania diagnostyczne i ciekawe wykłady.

ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE!

szkolenie dla pacjentow 26 1 wwwCentrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli zaprasza pacjentów z rodzinami na wykład: "Radioterapia. Zadbaj o siebie", który odbędzie się 9 maja (czwartek) 2019 r. o godz. 15.00 w stołówce szpitalnej COZL (bud. 4, niski parter). Spotkanie poprowadzi mgr Małgorzata Matczuk Konsultant wojewódzki do spraw pielęgniarstwa onkologicznego. Spotkanie organizowane jest w ramach cyklu wykładów poświęconych problematyce osób zmagających się z chorobą nowotworową "Wygraj z rakiem".

zywienie frontCentrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli zaprasza pacjentów z rodzinami na wykład: "Żywienie podczas leczenia onkologicznego", który odbędzie się 25 kwietnia (czwartek) 2019 r. o godz. 14.00 w sali dziennego pobytu pacjentów COZL (Oddział Onkologii Klinicznej, 1 piętro, budynek 4). Spotkanie poprowadzi Przewodnicząca Komitetu ds. leczenia żywieniowego Małgorzata Jankowska - lekarz anestezjolog oraz mgr Monika Jędruszczak-Kępka - dietetyk szpitalny. Spotkanie organizowane jest w ramach cyklu wykładów poświęconych problematyce osób zmagających się z chorobą nowotworową "Wygraj z rakiem".

W treści artykułu udostępnione zostały materiały ze szkolenia. Zapraszamy do pobrania.