logo marsz W dniu 13 września 2022r. odbyła się debata on line dotycząca "Profilaktyki chorób nowotworowych w programach polityki zdrowotnej" - możliwości, które trzeba wykorzystać organizowana przez redakcję magazynu Rynek Zdrowia. Zaproszeni eksperci dyskutowali o profilaktyce chorób nowotworowych w samorządowych programach polityki zdrowotnej na przykładzie nowotworów skóry.

logo marsz Profilaktyka to podejmowanie działań, które mają na celu zapobieganie pojawieniu się lub rozwojowi chorób. Prowadząc zdrowy tryb życia, można zapobiegać powstawaniu wielu z nich. Nieodzownym elementem profilaktyki jest również udział w akcjach prozdrowotnych. Wydarzenie „Kobiety wiedzą, co robią”, które odbyło się 3 września o godzinie 10:00 w Centrum Kultury w Lublinie to cykl spotkań dla kobiet i o kobietach. Uczestnicy prócz udziału w 4 panelach dyskusyjnych mogli skorzystać z "miasteczka zdrowia", sesji jogi oraz wielu innych atrakcji.

logo marsz W sobotę, 27 sierpnia br., w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyła się 23. gala Ambasadorów Województwa Lubelskiego 2021 roku. Prestiżowy tytuł Ambasadora Województwa Lubelskiego przyznawany jest od 1999 roku. O wyborze nominowanych i laureatów decyduje kapituła pod przewodnictwem Marszałka Województwa Lubelskiego. Z przyjemnością informujemy, że podczas Gali Ambasadora Województwa Lubelskiego 2021 roku laureatem w kategorii: Osoba, została Pani Prof. dr hab. n. med. Elżbieta Starosławska. Gratulujemy Pani Dyrektor!

logo marsz Szanowni Państwo

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli, Lubelskie Stowarzyszenie Amazonek oraz Miasto Lublin serdecznie zapraszają do udziału w Marszu Różowej Wstążki, który odbędzie się 9 września 2022r. w Lublinie. Wydarzenie to cieszy się ogromną popularnością społeczności skupionej wokół Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej, Lubelskiego Stowarzyszenia Amazonek oraz instytucji i organizacji działających na rzecz wspólnego celu, jakim jest zdrowie kobiet.

INFORMACJE DYREKTORA COZL
Szanowni Państwo, Drodzy Pacjenci
Informuję iż w okresie od 13-15 sierpnia 2022r. Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli pracuje w trybie dyżurowym według poniższego harmonogramu.


Dyrektor Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
Prof. dr hab. n. med. Elżbieta Starosławska

program profilaktyka 40 plusRealizatorem Programu Profilaktyka 40 Plus jest Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli

Punkt pobrań znajduje się w Ośrodku Profilaktyki Nowotworów i Promocji Zdrowia budynek nr 3 piętro II (wejście od ul. Jaczewskiego 7).
Świadczenia opieki zdrowotnej z tego programu będą udzielane na podstawie skierowania w postaci elektronicznej wystawionego przez system.
Po wygenerowaniu e-skierowania pacjent umawia wizytę w punkcie pobrań naszej placówki.
Umawianie wizyt pod nr telefonu 81 454 1577
Godziny pracy punktu pobrań:
Poniedziałek – czwartek w godz.7:30 – 10:30

Więcej informacji na podstronie programu Profilaktyka 40 Plus.

INFORMACJE DYREKTORA COZLSzanowni Państwo, Drodzy Pacjenci, Informuję iż w okresie od 16 czerwca 2022r. do dnia 19 czerwca 2022r. Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli pracuje w trybie dyżurowym według poniższego harmonogramu.

Dyrektor Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
Prof. dr hab. n. med. Elżbieta Starosławska