apel 1a
Szanowni Państwo, Drodzy Pacjenci, Apelujemy o zgłaszanie się na badania profilaktyczne i nieprzerywanie leczenia onkologicznego.
Pandemia koronawirusa nie może być przesłanką zaniedbania leczenia onkologicznego. Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli czeka na Pacjentów już zdiagnozowanych i będących w trakcie leczenia oraz o zgłaszanie się do naszej placówki w przypadku podejrzenia nowotworu. COZL zapewnia kompleksowe leczenie nowotworów i badania diagnostyczne.

informacja dyrektora
Kochani Pacjenci, proszę o zakładanie maseczek przy wejściu do budynków naszego Centrum a zdejmowanie dopiero po wyjściu z Centrum.
Prośba ta nie dotyczy Pacjentów ze znaczną niewydolnością oddechową. Maseczki należy mieć założone w poczekalniach, pobieralni krwi, w Zakładzie Radiologii czy przy przejściach korytarzami.

PAŹDZIERNIK 2020 1
Październik już od 1985 roku jest miesiącem walki z rakiem. Dnia 4 października obchodzony jest Światowy Dzień Onkologii. Tego dnia uwagę poświęca się profilaktyce nowotworów, ale istotne jest również zwrócenie uwagi na codzienne problemy osób zmagających się z chorobą.

badaj sie 1
Szanowni Państwo, Narodowy Fundusz Zdrowia przygotował cykl filmów edukacyjnych pod wspólnym tytułem „Bezpieczni w czasie epidemii”, który podpowiada, jak bezpiecznie żyć w czasie COVID-19.

Szanowni Państwo,pracownia endoskopowa 1
Uprzejmie informujemy, iż Pracownia Endoskopowa została przeniesiona do Budynku Diagnostyczno – Laboratoryjnego nr 3 na 4 piętro. Wejście od ul. Jaczewskiego przez łącznik w budynku Zespołu Poradni Specjalistycznych. W pracowni znajdują się gabinety diagnostyczne kolonoskopii oraz gastroskopii. Badania i zabiegi przeprowadzane są przez lekarzy specjalistów. Rejestracja i informacja telefoniczna 81 454 1527.

Kierownik Pracowni Endoskopowej
lek. med. Robert Zymon

Drodzy Pacjenci,ZDO
uprzejmie informujemy, że rejestracja Zakładu Diagnostyki Obrazowej znajduje się w Budynku nr 3 na niskim parterze na końcu szklanego korytarza oraz w Budynku nr 1 – stanowisko 8 przy Rejestracji do Poradni specjalistycznych. Wejście do budynków znajduje się od ul. Jaczewskiego pod filarami.

Szanowni Państwo,laboratorium 2
Informujemy, iż od dnia 24.07.2020 Punk Pobrań materiału do badań Medycznego Laboratorium Diagnostycznego zostaje przeniesiony do budynku nr 3 na piętro 1 w sąsiedztwie Zakładu Diagnostyki Obrazowej.