chron zycie frontCentrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli zaprasza pacjentów z rodzinami na wykład: "Chroń życie, umyj swoje ręce!", który odbędzie się 14 czerwca (czwartek) 2018r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej COZL (bud. 4, niski parter). Spotkanie poprowadzi pani Anna Czajkowska przedstawicielka Firmy Ecolab. Spotkanie organizowane jest w ramach cyklu wykładów poświęconych problematyce osób zmagających się z chorobą nowotworową "Wygraj z rakiem".

lato z profilaktyka FRONTSzanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w akcji profilaktycznej "Cztery pory roku - lato z profilaktyką", która odbędzie się 9 czerwca 2018 roku (sobota) w godz. 8.00-14.00 w Ośrodku Profilaktyki Nowotowrów i Promocji Zdrowia COZL. W programie m.in.: badanie zmian barwnikowych skóry (w godz. 8.00-12.00, ilość badań ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń), konsultacje dietetyczne (w godz. 8.00-9.30) oraz wiele innych atrakcji, o których można przeczytać na plakacie. 

logo VecSzanowni Pacjenci!
Zgodnie z Zarządzeniem nr 148/2017 Dyrektora COZL z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie rozkładu czasu pracy i dni wolnych od pracy w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli dzień 1 czerwca 2018r. (piątek) jest dniem wolnym od pracy z jednoczesnym obowiązkiem odpracowania w dniu 9 czerwca 2018r. (sobota).

zagan frontSzanowni Państwo, Organizatorzy III Ogólnopolskiej Konferencji Psychoonkologicznej Żagań 2018 zapraszają do udziału. Więcej na plakacie oraz na stronie internetowej konferencji http://konferencja-zagan.pl

Szanowni Pacjenci!

Informujemy, że:

  1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w naszym Szpitalu jest Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli z siedzibą przy ul. dr K. Jaczewskiego 7, w Lublinie (kod pocztowy: 20-090), tel.: 81 454 1000, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Celem zbierania danych jest świadczenie usług medycznych.
  3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
  4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do skutecznej realizacji procesu diagnostyczno-leczniczego. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe prowadzenie w prawidłowy sposób Pana/Pani dokumentacji medycznej.
  5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
  6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
  7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji spoczywających na nas obowiązków, wynikających z przepisów prawa określających sposób prowadzenia dokumentacji medycznej.
  9. Informujemy, że w naszym Szpitalu powołany jest Inspektor Ochrony Danych - wszelkie pytania prosimy kierować na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Podstawa prawna:

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U. UE L 119 z 4 maja 2016 r.).