PlakatZapraszamy na kolejną edycję Lubelskich Dni Promujących Zdrowie. Wydarzenie to będzie trwać od 29 maja do 2 czerwca i będzie oferować mieszkańcom szeroki wybór badań profilaktycznych oraz konsultacji medycznych. Partnerzy akcji przygotowali bezpłatne badania i konsultacje zdrowotne dla wszystkich mieszkańców miasta.

Podobnie jak w poprzednich latach, w ramach Lubelskich Dni Promujących Zdrowie odbędzie się również Rodzinny Festyn Zdrowotny. Festyn ten będzie miał miejsce w środę, 31 maja, w godzinach od 14:00 do 18:00 na pl. Lecha Kaczyńskiego, przy Centrum Kultury w Lublinie. Wydarzenie to będzie pełne atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Podczas Festynu zaplanowano wiele atrakcji, takich jak pokazy taneczne, konkursy dla dzieci i dorosłych, gry i zabawy z nagrodami. Będzie również możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji i porad medycznych, dietetycznych oraz kosmetycznych. Dodatkowo, osoby zainteresowane będą miały możliwość wyrobienia karty EKUZ.

Szczegółowe informacje o dostępnych w ramach Lubelskich Dni Promujących Zdrowie badaniach profilaktycznych, poradach, konsultacjach i wykładach znajdują się w załączonym pliku.

dzien mamyW dniu 26 maja czekamy na Panie w Ośrodku Profilaktyki Nowotworów i Promocji Zdrowia
Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli  w godz. 10.00 - 18.00 (ul. Jaczewskiego 7, budynek 3, piętro 2)
Rejestracja tel. 81 454 1572

Serdecznie zapraszamy na badania profilaktyczne:
Program profilaktyki raka piersi (mammografia)
Program profilaktyki raka szyjki macicy (cytologia)
Program badań przesiewowych raka jelita grubego (kolonoskopia)
Program badań w kierunku wykrywania raka płuca (tomografia płuc)
Profilaktyka 40 PLUS (badania diagnostyczne)

INFORMACJE DYREKTORA COZLSzanowni Państwo, Drodzy Pacjenci
Informuję iż w dniach: 1 maja 2023 r. - 3 maja 2023 r. Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli pracuje w trybie dyżurowym według poniższego harmonogramu.

Dyrektor Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
Prof. dr hab. n. med. Elżbieta Starosławska

plakat A2 v2 prev 1W najbliższą sobotę 15 kwietnia 2023 r. zapraszamy do Centrum Spotkania Kultur na koncert „Słuchając ludzi – ŝw. Jan Paweł II”.

Wystąpią – Halina Mlynkova, Kasia Moś, Anna Rusowicz, Olga Szomańska, Piotr Cugowski, Kamil Bednarek, Adam Kalinowski i inni.Zabrzmią wielkie polskie i zagraniczne przeboje w aranżacji Grzegorza Urbana i przy akompaniamencie Jego Orkiestry.

Autor i reżyser spektaklu – Konrad Smuga przeprowadzi widzów przez najbardziej wzruszające momenty pontyfikatu Papieża Polaka.Wydarzenie bierze udział w programie „Warto być Polakiem”, którego organizatorem jest Samorząd Województwa Lubelskiego.

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, 15 kwietnia 2023 r. (sobota), godz. 20.00

Wstęp wolny. Zgłoszenia pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i numerem tel. 81 441-56-75

INFORMACJE DYREKTORA COZLSzanowni Państwo, Drodzy Pacjenci
Informuję iż w dniach: 08 kwietnia 2023 r. - 10 kwietnia 2023 r. Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli pracuje w trybie dyżurowym według poniższego harmonogramu.

Dyrektor Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
Prof. dr hab. n. med. Elżbieta Starosławska

zyczenia wielkanocne cozl 2023

Zakład RadioterapiiDrodzy pacjenci Zakładu Radioterapii

Ze względu na planowaną dostawę nowego akceleratora informujemy, że wejście rozsuwanymi drzwiami do Zakładu Radioterapii (budynek nr. 6) w dniu 8 marca 2023r. będzie nieczynne.

W dniu 8 marca 2023r. do Zakładu Radioterapii zapraszamy:
- wejściem bocznym (po schodkach od ulicy Sierocej,
- wejściem głównym szpitala od ulicy K. Jaczewskiego.
Za utrudnienia przepraszamy.