Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, Już po raz XII mam przyjemność zaprosić Was do udziału w Konferencji Naukowej „FALENTY 2018” organizowanej przez Polskie Towarzystwo do Badań nad Rakiem Piersi w Warszawie w dniach 20-21.04.2018 r.

Tematyka tegorocznej konferencji poświęcona będzie dzisiejszym wyzwaniom, jakie stoją przed lekarzami medycyny zajmującymi się diagnostyką i leczeniem chorych na nowotwory piersi, a także nowotwory kobiecych narządów płciowych.

Spotkanie to ma na celu prezentację najnowszych sposobów leczenia tych nowotworów.

Prezentowane zagadnienia kierowane będą do lekarzy posiadających czynne prawo wykonywania zawodu m.in. onkologów, ginekologów i ginekologów onkologicznych a także chirurgów i chirurgów onkologicznych.

W różnorodnym programie obrad nie zabraknie czasu na sesję poświęconą problemom organizacji kompleksowego leczenia, zagadnieniom etycznym współczesnej onkologii, problemom leczenia chirurgicznego, radioterapii oraz leczenia systemowego.

Mam szczerą nadzieję, że przygotowany program konferencji, zaproszeni wykładowcy spełnią Państwa oczekiwania.

Z wyrazami szacunku i nadzieją na spotkanie,
Prof. Tadeusz Pieńkowski
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.konferencjafalenty.pl

Biuro organizacji konferencji: 

Delta Tour Sp. z o. o.
Osoba do kontaktu:
Marta Stankiewicz
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.: +48 537-167-577 / +48 22 851 67 05

Do pobrania:

zaproszenie na konferencję