front konferencja ptoPolskie Towarzystwo Onkologiczne zaprasza na 1. Konferencję Naukową Polskiego Towarzystwa Onkologicznego: „Kompleksowa i skoordynowana opieka w onkologii”, która odbędzie się w dniach 25-26 maja 2018 roku w Warszawie. Konferencja ta w sposób symboliczny będzie podsumowaniem mijającej w 2018 roku kadencji Zarządu Głównego PTO i otwarciem następnej kadencji.

plakat PTO front 2Szanowni Państwo, Lubelski Oddział Polskiego Towarzystwa Onkologicznego zaprasza członków oraz sympatyków na Spotkanie Naukowo-Informacyjne, które odbędzie się 28 lutego 2018r. (środa) o godz. 13.00 w Sali konferencyjnej Zakładu Patologii Nowotworów COZL, budynek 4, piętro 7, ul Jaczewskiego 7, Lublin

Szanowni Państwo! Uniwersytet Medyczny w Lublinie zaprasza na studia podyplomowe w zakresie Rehabilitacja w Geriatrii. Treści programowe obejmują: diagnostykę i rehabilitację osób starszych. 

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, Już po raz XII mam przyjemność zaprosić Was do udziału w Konferencji Naukowej „FALENTY 2018” organizowanej przez Polskie Towarzystwo do Badań nad Rakiem Piersi w Warszawie w dniach 20-21.04.2018 r.