front plakat PTO 30.05Szanowni Państwo, Lubelski Oddział Polskiego Towarzystwa Onkologicznego uprzejmie zaprasza na posiedzenie naukowo-informacyjne, które odbędzie się 13 czerwca 2018 r. (środa) o godz. 13.30 w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli, ul. dr K. Jaczewskiego 7 w Lublinie, sala konferencyjna, bud 4, niski parter.

zagan frontSzanowni Państwo, Organizatorzy III Ogólnopolskiej Konferencji Psychoonkologicznej Żagań 2018 zapraszają do udziału. Więcej na plakacie oraz na stronie internetowej konferencji http://konferencja-zagan.pl

front plakat PTO 30.05Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy, Zarząd Lubelskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Onkologicznego uprzejmie zaprasza na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze PTO, które odbędzie się 30 maja 2018 r. (środa) o godz. 13.30 w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli, ul. dr K. Jaczewskiego 7 w Lublinie, sala konferencyjna, bud 4, niski parter.

front konferencja ptoPolskie Towarzystwo Onkologiczne zaprasza na 1. Konferencję Naukową Polskiego Towarzystwa Onkologicznego: „Kompleksowa i skoordynowana opieka w onkologii”, która odbędzie się w dniach 25-26 maja 2018 roku w Warszawie. Konferencja ta w sposób symboliczny będzie podsumowaniem mijającej w 2018 roku kadencji Zarządu Głównego PTO i otwarciem następnej kadencji.

plakat PTO front 2Szanowni Państwo, Lubelski Oddział Polskiego Towarzystwa Onkologicznego zaprasza członków oraz sympatyków na Spotkanie Naukowo-Informacyjne, które odbędzie się 28 lutego 2018r. (środa) o godz. 13.00 w Sali konferencyjnej Zakładu Patologii Nowotworów COZL, budynek 4, piętro 7, ul Jaczewskiego 7, Lublin

Szanowni Państwo! Uniwersytet Medyczny w Lublinie zaprasza na studia podyplomowe w zakresie Rehabilitacja w Geriatrii. Treści programowe obejmują: diagnostykę i rehabilitację osób starszych. 

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, Już po raz XII mam przyjemność zaprosić Was do udziału w Konferencji Naukowej „FALENTY 2018” organizowanej przez Polskie Towarzystwo do Badań nad Rakiem Piersi w Warszawie w dniach 20-21.04.2018 r.