DSC03740

5 sierpnia 2019 odbyła się Konferencja Prasowa po oddaniu do użytku budynku dydaktyczno-administracyjnego nr 2 Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli.

logo konkursCentrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w Lublinie zakupiło nowoczesny akcelerator stosowany w leczeniu chorób nowotworowych. Akcelerator Versa HD to jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń stosowanych w radioterapii, który umożliwi leczenie najbardziej skomplikowanych przypadków nowotworów. Zapewni też wzrost bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów. Nowy akcelerator znajduje się w Zakładzie Radioterapii COZL. Pierwsi pacjenci będą mogli korzystać z nowoczesnego sprzętu już w czerwcu br.

front plakat PTO 30.05Szanowni Państwo, Lubelski Oddział Polskiego Towarzystwa Onkologicznego uprzejmie zaprasza na posiedzenie naukowo-informacyjne, które odbędzie się 13 czerwca 2018 r. (środa) o godz. 13.30 w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli, ul. dr K. Jaczewskiego 7 w Lublinie, sala konferencyjna, bud 4, niski parter.

front plakat PTO 30.05Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy, Zarząd Lubelskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Onkologicznego uprzejmie zaprasza na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze PTO, które odbędzie się 30 maja 2018 r. (środa) o godz. 13.30 w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli, ul. dr K. Jaczewskiego 7 w Lublinie, sala konferencyjna, bud 4, niski parter.

zaproszenie wielkanocSzanowni Państwo, Pracownicy COZL, Serdecznie zapraszamy na tradycyjne Spotkanie Wielkanocne dyrekcji oraz wszystkich pracowników COZL, które odbędzie się w środę 28 marca 2018 roku o godzinie 13:00 w holu budynku B Zakłdu Radioterapii COZL.

plakat PTO front 2Szanowni Państwo, Lubelski Oddział Polskiego Towarzystwa Onkologicznego zaprasza członków oraz sympatyków na Spotkanie Naukowo-Informacyjne, które odbędzie się 28 lutego 2018r. (środa) o godz. 13.00 w Sali konferencyjnej Zakładu Patologii Nowotworów COZL, budynek 4, piętro 7, ul Jaczewskiego 7, Lublin