CENTRUM ONKOLOGII ZIEMI LUBELSKIEJ
im. św. Jana z Dukli

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Farmaceuty

miejsce pracy: Apteka szpitalna COZL

Oczekujemy:

  • posiadania tytułu zawodowego magistra farmacji,
  • znajomości obsługi komputera,
  • umiejętności pracy w zespole,

Do obowiązków farmaceuty będzie należało m.in:

  • sporządzanie leków recepturowych,
  • sporządzanie leków cytotoksycznych,
  • wydawanie leków na Oddziały,
  • suplementacja worków żywieniowych,

Jeżeli spełniasz wymienione wymagania prześlij cv na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w temacie wiadomości wpisz
FARMACEUTA

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

          W rezultacie wprowadzenia Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych w krajach Unii Europejskiej w dniu 25.05.2018, prosimy o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjną Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w Lublinie, dotyczącą przetwarzania danych osobowych kandydatów. Klauzula dostępna jest tutaj.
          Jednocześnie informujemy, że aplikując na powyższą ofertę pracy zgadzają się Państwo na przetwarzanie przez Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w Lublinie danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w tym ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub innych przepisach prawa). Jeżeli nie chcą Państwo, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Państwa osobie, prosimy nie zamieszczać ich w swoich dokumentach rekrutacyjnych. Państwa zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
          Opcjonalnie, prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli – w przypadku, jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w przyszłych rekrutacjach:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w Lublinie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w okresie 12 miesięcy od daty złożenia aplikacji wraz z wyrażoną w tym zakresie zgodą.”KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW UBIEGAJĄCYCH SIĘ O PRZYJĘCIE DO PRACY W COZL

 

Dział Kadr, Szkoleń i Płac:

budynek C - piętro 4

Numery telefonów:

Kierownik 81 454 1734 C/P4
Szkolenia 81 454 1735 C/P4
Kadry 81 454  1736 C/P4
Płace 81 454  1737 C/P4
Płace 81 454  1738 C/P4