front szkolenie dla pacjentow program szkolenSerdecznie zapraszamy na kolejną turę spotkań z naszymi specjalistami, którzy poprowadzą dla państwa wykłady w COZL. Informacje szczegółowe są na plakacie oraz będziemy je przypominać na tydzień przed każdym spotkaniem osobnym afiszem informacyjnym.
Z poważaniem
koordynator szkoleń
Anna Borowiec
Pełnomocnik ds SZJ.

wygraj z rakiem od wrzesniaSzanowni Państwo dziękujemy za zainteresowanie szkoleniami z cyklu "Wygraj z rakiem" organizowanymi w naszym szpitalu. Cieszymy się, że wielu z Was udało się odnaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania. Dzięki cennym Państwa opiniom na bieżąco udoskonalaliśmy formę i treść szkoleń oraz dysponujemy materiałem do wykorzystania we wrześniowym cyklu na który już teraz Państwa zapraszamy.

zywienie frontCentrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli zaprasza pacjentów z rodzinami na wykład: "Jaka dieta pomaga lepiej znosić chemioterapię?", który odbędzie się 28 czerwca (czwartek) 2018r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej COZL (bud. 4, niski parter). Spotkanie poprowadzi mgr Monika Jędruszczak-Kępka dietetyk szpitalny. Spotkanie organizowane jest w ramach cyklu wykładów poświęconych problematyce osób zmagających się z chorobą nowotworową "Wygraj z rakiem".

chron zycie frontCentrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli zaprasza pacjentów z rodzinami na wykład: "Chroń życie, umyj swoje ręce!", który odbędzie się 14 czerwca (czwartek) 2018r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej COZL (bud. 4, niski parter). Spotkanie poprowadzi pani Anna Czajkowska przedstawicielka Firmy Ecolab. Spotkanie organizowane jest w ramach cyklu wykładów poświęconych problematyce osób zmagających się z chorobą nowotworową "Wygraj z rakiem".

lato z profilaktyka FRONTSzanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w akcji profilaktycznej "Cztery pory roku - lato z profilaktyką", która odbędzie się 9 czerwca 2018 roku (sobota) w godz. 8.00-14.00 w Ośrodku Profilaktyki Nowotowrów i Promocji Zdrowia COZL. W programie m.in.: badanie zmian barwnikowych skóry (w godz. 8.00-12.00, ilość badań ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń), konsultacje dietetyczne (w godz. 8.00-9.30) oraz wiele innych atrakcji, o których można przeczytać na plakacie. 

zagan frontSzanowni Państwo, Organizatorzy III Ogólnopolskiej Konferencji Psychoonkologicznej Żagań 2018 zapraszają do udziału. Więcej na plakacie oraz na stronie internetowej konferencji http://konferencja-zagan.pl

loSzanowni Pacjenci! Informujemy, że:
1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w naszym Szpitalu jest Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli z siedzibą przy ul. dr K. Jaczewskiego 7, w Lublinie (kod pocztowy: 20-090), tel.: 81 454 1000, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. Celem zbierania danych jest świadczenie usług medycznych.
3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych)...