szkolenie dla pacjentow 26 1 wwwSzanowni Państwo, Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej zaprasza pacjentów z rodzinami na wykład pt.: "Radioterapia: zadbaj o siebie. Pielęgnacja skóry przed, w trakcie i po radioterapii. Czy solarium i opalanie się sprzyja rozwojowi chorób skóry?", który odbędzie się 26 kwietnia (czwartek) 2018 r. o godz. 14.00 (budynek 4, sala konferencyjna, niski parter). Spotkanie poprowadzi Konsultant wojewódzki ds. pielęgniarstwa onkologicznego pani mgr Małgorzata Matczuk.

front szkolenie dla pacjentow gdy w rodzinieSzanowni Państwo, zapraszamy na wykład "Gdy w rodzinie pojawia się choroba nowotworowa", który poprowadzi psychoonkolog Pani Agnieszka Plottke. Wykład odbędzie się 12 kwietnia 2018 r. o godz. 14.00 w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli (bud. 4, sala konferencyjna) w ramach cyklicznych wykładów poświęconych problematyce osób zmagających się z chorobą nowotworową "Wygraj z rakiem - szkolenia dla pacjentów i ich rodzin" .

Informuję, że od dnia 4 kwietnia 2018 roku odwołuję zakaz odwiedzin chorych w Centrum Onkologii wprowadzony w dniu 3 lutego 2018 roku.

Z-ca Dyrektora ds. Medycznych COZL
dr n. med. Andrzej Mirosław

front szkolenie dla pacjentow program szkolenCentrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli zaprasza na cykl wykładów poświęconych problematyce osób zmagających się z chorobą nowotworową - "Wygraj z rakiem - Szkolenia dla pacjentów i ich rodzin" . Proponujemy Państwu szkolenia i spotkania okresowe oraz doraźne, których tematyka i dokładny termin będą podane na tydzień przed spotkaniem.

front 4 pory rokuCentrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli zaprasza mieszkańców Lublina i Lubelszczyzny do udziału w akcji profilaktycznej Cztery Pory Roku z Profilaktyką. Pierwszym modułem projektu będzie Wiosna z Profilaktyką, a hasłem przewodnim wydarzenia będzie „Kobieto piękną bądź”. Akcja skierowana jest przede wszystkim do kobiet dbających o zdrowie własne oraz swoich najbliższych, poprzez regularne wizyty lekarskie i badania kontrolne – kobiet dla których ważna jest profilaktyka prozdrowotna wpływająca na obniżenie zachorowalności i umieralności kobiet na nowotwory.