Szanowni Państwo, zapraszamy na wykład "Gdy w rodzinie pojawia się choroba nowotworowa", który poprowadzi psychoonkolog Pani Agnieszka Plottke. Wykład odbędzie się 8 listopada 2018 r. (czwartek) o godz. 14.00 w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli (bud. 4, sala konferencyjna) w ramach cyklicznych wykładów poświęconych problematyce osób zmagających się z chorobą nowotworową "Wygraj z rakiem - szkolenia dla pacjentów i ich rodzin" .

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli zaprasza pacjentów z rodzinami na wykład: "Radioterapia - zadbaj o siebie", który odbędzie się 11 października (czwartek) 2018 r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej COZL (bud. 4, niski parter). Spotkanie poprowadzi mgr Małgorzata Matczuk Konsultant wojewódzki do spraw pielęgniarstwa onkologicznego. Spotkanie organizowane jest w ramach cyklu wykładów poświęconych problematyce osób zmagających się z chorobą nowotworową "Wygraj z rakiem".

Drodzy Państwo!
Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli i Miasto Lublin zapraszają do udziału w Marszu Różowej Wstążki który odbędzie się 28 września 2018 roku o godz. 14.00

front szkolenie dla pacjentow program szkolenSerdecznie zapraszamy na kolejną turę spotkań z naszymi specjalistami, którzy poprowadzą dla państwa wykłady w COZL. Informacje szczegółowe są na plakacie oraz będziemy je przypominać na tydzień przed każdym spotkaniem osobnym afiszem informacyjnym.
Z poważaniem
koordynator szkoleń
Anna Borowiec
Pełnomocnik ds SZJ.

wygraj z rakiem od wrzesniaSzanowni Państwo dziękujemy za zainteresowanie szkoleniami z cyklu "Wygraj z rakiem" organizowanymi w naszym szpitalu. Cieszymy się, że wielu z Was udało się odnaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania. Dzięki cennym Państwa opiniom na bieżąco udoskonalaliśmy formę i treść szkoleń oraz dysponujemy materiałem do wykorzystania we wrześniowym cyklu na który już teraz Państwa zapraszamy.

zywienie frontCentrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli zaprasza pacjentów z rodzinami na wykład: "Jaka dieta pomaga lepiej znosić chemioterapię?", który odbędzie się 28 czerwca (czwartek) 2018r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej COZL (bud. 4, niski parter). Spotkanie poprowadzi mgr Monika Jędruszczak-Kępka dietetyk szpitalny. Spotkanie organizowane jest w ramach cyklu wykładów poświęconych problematyce osób zmagających się z chorobą nowotworową "Wygraj z rakiem".

chron zycie frontCentrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli zaprasza pacjentów z rodzinami na wykład: "Chroń życie, umyj swoje ręce!", który odbędzie się 14 czerwca (czwartek) 2018r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej COZL (bud. 4, niski parter). Spotkanie poprowadzi pani Anna Czajkowska przedstawicielka Firmy Ecolab. Spotkanie organizowane jest w ramach cyklu wykładów poświęconych problematyce osób zmagających się z chorobą nowotworową "Wygraj z rakiem".